Kontakt

 

Teede Tehnokeskus AS

reg. kood 10701123

Väike-Männiku 26

11216 Tallinn

E-post: info@teed.ee

Telefon: +(372) 677 1500

Faks: +(372) 677 1523

KMKR / VAT ID: EE100793262

IBAN: EE962200221015207729

SWIFT kood / BIC: HABAEE2X

 

 

 

 

 

Tallinna ja Viljandi laborisse saab proove saata ka kulleri/postiga!

Laboratoorium on avatud:

1. nov – 30. aprill
E-N 8:15-16:45
R 8:15-15:45
1. mai – 31. oktoober
E-R 8:15-18:45

 

 

Laboratoorium – Viljandi osakond:

Aadress: Riia mnt 1, Viljandi (Sakala Teed OÜ territooriumil).

1. aprill – 30. nov
E-N 8:15-16.45 (lõuna 12:30-13:00)
R 8:15-15:45 (lõuna 12:30-13:00)
1. dets – 31. märts
E-K 8:15-16:45 (lõuna 12:30-13:00)
N-R SULETUD

24.07, 25.07, 31.07 ja 01.08 on Viljandi labor SULETUD

 

Juhatus

Taivo Möll

Juhataja

E-post: taivo.moll@teed.ee

Telefon: +(372) 677 1507

Mobiil: +(372) 506 3834

Faks: +(372) 677 1523

Tagasi algusesse ↑

Administratsioon

Valev Kuusemäe

Finantsjuht/juhataja asetäitja

E-post: valev.kuusemae@teed.ee

Telefon: +(372) 677 1506

Mobiil: +(372) 502 5034

Faks: +(372) 677 1523

Marge Mälk

Büroo sekretär

E-post: marge.malk@teed.ee

Telefon: +(372) 677 1500

Mobiil: +(372) 5551 9402

Faks: +(372) 677 1523

Laila Kandi-Tammsalu

Pearaamatupidaja

E-post: laila.kandi-tammsalu@teed.ee

Telefon: +(372) 677 1513

Faks: +(372) 677 1523

Ilona Heinpõld

Raamatupidaja

E-post: ilona.heinpold@teed.ee

Telefon: +(372) 677 1529

Mobiil: +(372) 514 6543

Tagasi algusesse ↑

Arendus ja uuringud

Marek Truu

Osakonnajuhataja

E-post: marek.truu@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1360

Mobiil: +(372) 506 8809

Faks: +(372) 677 1523

Maret Jentson

Peaspetsialist

E-post: maret.jentson@teed.ee

Telefon: +(372) 677 1527

Mobiil: +(372) 515 9593

Faks: +(372) 677 1523

Egon Horg

Peaspetsialist

E-post: egon.horg@teed.ee

Telefon: +(372) 677 1504

Mobiil: +(372) 501 4186

Faks: +(372) 677 1523

Veiko Tikas

Peaspetsialist

E-post: veiko.tikas@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1350

Mobiil: +(372) 5343 7325

Karmen Kütt

Analüütik

E-post: karmen.kutt@teed.ee

Mobiil: +(372) 5553 6843

Tagasi algusesse ↑

Intelligentsed transpordisüsteemid (ITS)

Stanislav Metlitski

Osakonnajuhataja

E-post: stanislav.metlitski@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1318

Mobiil: +(372) 511 9193

Faks: +(372) 677 1523

Märt Puust

Projektijuht

E-post: mart.puust@teed.ee

Mobiil: +(372) 513 5336

Juri Ess

Liiklusuuringute spetsialist

E-post: juri.ess@teed.ee

Telefon: +(372) 677 1526

Andres Teder

Spetsialist

E-post: andres.teder@teed.ee

Mobiil: +(372) 509 0250

Tagasi algusesse ↑

Järelevalve

Timo Tsefels

Osakonnajuhataja

E-post: timo.tsefels@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1325

Mobiil: +(372) 513 2469

Hannes Freiberg

Peaspetsialist

E-post: hannes.freiberg@teed.ee

Mobiil: +(372) 5333 7469

Veiko Kurg

Peaspetsialist

E-post: veiko.kurg@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1313

Mobiil: +(372) 5303 0727

Jüri Kivi

Peaspetsialist

E-post: juri.kivi@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1327

Mobiil: +(372) 5342 7091

Faks: +(372) 677 1523

Tagasi algusesse ↑

Laboratoorium

Henri Prank

Labori juhataja

E-post: henri.prank@teed.ee

Telefon: +(372) 6 791 342

Mobiil: +(372) 5802 3552

Mark Meikas

Juhataja asetäitja

Üldehitusmaterjalide vastutav

E-post: mark.meikas@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1302

Mobiil: +(372) 510 2435

Kadri Vinni

Kvaliteedijuht

E-post: kadri.vinni@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1315

Faks: +(372) 679 1319

Kristjan Johanson

Peaspetsialist

eSüsteemi haldur | Bituumensideainete vastutav

E-post: kristjan.johanson@teed.ee

Mobiil: +(372) 512 6690

Regina Efremova

Peaspetsialist

Täitematerjalide vastutav

E-post: regina.efremova@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1323

Mobiil: +(372) 5342 0221

Märt Hain

Peaspetsialist

Täitematerjalide vastutav

E-post: mart.hain@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1312

Mobiil: +(372) 5331 0945

Faks: +(372) 679 1319

Markus Mänd

Peaspetsialist

Asfaltsegude ja -katete vastutav

E-post: markus.mand@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1303

Mobiil: +(372) 5307 7543

Andrus Märtmaa

Peaspetsialist

Asfaltsegude vastutav

E-post: andrus.martmaa@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1314

Tagasi algusesse ↑

Laboratoorium - Viljandi osakond

Liia Lohk

Tehnik

E-post: liia.lohk@teed.ee

Mobiil: +(372) 5197 5365

Tagasi algusesse ↑

Sertifitseerimine

Hannela Lokko

Projektijuht

E-post: hannela.lokko@teed.ee

Telefon: +(372) 679 1345

Mobiil: +(372) 518 2891

Faks: +(372) 677 1523

Aleksandr Podgornov

Peaspetsialist

E-post: aleksandr.podgornov@teed.ee

Telefon: +(372) 677 1536

Mobiil: +(372) 5629 5715

Tagasi algusesse ↑

Täiendõpe

Eva Äkke

Projektijuht

E-post: eva.akke@teed.ee

Telefon: +(372) 677 1510

Mobiil: +(372) 505 4226

Faks: +(372) 677 1523

Tagasi algusesse ↑

Nõukogu

Meelis Kitsing

Nõukogu liige

Priit Lomp

Nõukogu liige

Jüri Morozov

Nõukogu liige

Erko Vallbaum

Nõukogu liige

Marlen Piskunov

Nõukogu liige

Tagasi algusesse ↑

Võta meiega ühendust

Saada