ELTRIP teepikkuse ja haardeteguri mõõturid

AS-l Teede Tehnokeskus on pikaajalised kogemused Eltrip mõõturite müügi ja tehnilise toe alal. Meilt saate osta vajaliku mõõturi või vajaminevad tarvikud.

Eltrip 65 saab kasutada koos mobiili- ja veebirakendusest koosneva talvise tee haardeteguri mõõtmise süsteemiga:

ELTRIP 65 seeria mõõturid

Eltrip 65 n – 65-seeria põhimudel teepikkuse täpseks mõõtmiseks.

  • Mõõtetäpsus 1m
  • 6 erineva distantsi samaaegse mõõtmise võimalus
  • täpse liikumiskiiruse näit
  • teepikkuse tagasiarvestus tagurdades

Eltrip 65 nk – lisaks teepikkuse ja liikumiskiiruse mõõtmisele (nagu mudel 65 n) võimaldab mõõta ka teekatte haardetegurit auto pidurdamisel.

Eltrip 65 nkl – samad funktsioonid mis 65 nk, lisaks ka välistemperatuuri näit.

Eltrip 65 nkc – samad funktsioonid mis 65 nkl, lisaks võimalus ühendada seade juhtme kaudu tahvelarvuti, nutitelefoni või läptopiga teepikkuse ja haardeteguri mõõte-tulemuste salvestamiseks.

Eltrip 65 nkb – samad funktsioonid mis 65 nkc, lisaks on seadmele sisseehitatud bluetooth-liides, mis võimaldab seadme ühendamist nutitelefoni, tahvelarvuti või läptopiga juhtmevabalt.

ELTRIP 7 seeria mõõturid

Eltrip 7 k – kiirendusanduril põhinev haardeteguri mõõteseade, mida on lihtne autosse paigaldada ja eemaldada. Seadet saab kalibreerida samaaegselt ühele autole.

Eltrip 7 km – sama mis 7 k, lisaks saab seadet kalibreerida samaaegselt kuni kuuele autole, mis võimaldab sama seadet kasutada erinevatel autodel.

Eltrip 7 kmb – sama mis 7 km, lisaks on seadmel sisseehitatud bluetooth-liides, mis võimaldab seadme ühendamist nutitelefoni, tahvelarvuti või läptopiga juhtmevabalt.

Pildid

Lisateave

Marek Truu

Osakonna juhataja

Mob: +(372) 506 8809

Võta ühendust

Lisateave

Marek Truu

Osakonna juhataja

Mob: +(372) 506 8809

Email: marek.truu@teed.ee