AS Teede Tehnokeskus

E-post: info@teed.ee

Telefon: +(372) 677 1500

reg. kood 10701123

KMKR / VAT ID: EE100793262

IBAN: EE962200221015207729

SWIFT kood / BIC: HABAEE2X

Tallinna büroo ja laboratoorium

Aadress:

Väike-Männiku 26

11216 Tallinn

Oleme avatud:
1. mai - 31. oktoober
E - R
08:15 - 18:45
1. nov - 30. aprill
E - N
08:15 - 16:45
R
08:15 - 15:45

Viljandi laboratoorium

Aadress:

Riia mnt 1

12345 Viljandi

(Sakala Teed OÜ territooriumil)

Oleme avatud:
1. aprill - 30. nov
E - N
08:15 - 16:45
R
08:15 - 15:45
1. dets - 31. märts
E - K
08:15 - 16: 45
N - R
SULETUD

Tallinna ja Viljandi laborisse saab proove saata ka kulleriga!

Laboratoorium

Henri Prank

Labori juhataja

henri.prank@teed.ee

Tel: +(372) 6 791 342

Mob: +(372) 5802 3552

Mark Meikas

Labori juhataja asetäitja

mark.meikas@teed.ee

Tel: +(372) 679 1302

Mob: +(372) 510 2435

Kadri Vinni

Kvaliteedijuht

kadri.vinni@teed.ee

Tel: +(372) 679 1315

Kristjan Johanson

Peaspetsialist

eSüsteemi haldur

kristjan.johanson@teed.ee

Tel: +(372) 6791310

Mob: +(372) 512 6690

Regina Efremova

Peaspetsialist

Täitematerjalid

regina.efremova@teed.ee

Tel: +(372) 679 1323

Mob: +(372) 5342 0221

Liise Hämarmets

Spetsialist

Täitematerjalid

Marko Jaaksaar

Spetsialist

Üldehitusmaterjalid

marko.jaaksaar@teed.ee

Mob: +(372) 5515823

Triin Hallik

Spetsialist

Bituumensideained

triin.hallik@teed.ee

Mob: +(372) 53492853

Markus Mänd

Peaspetsialist

Asfaltsegud ja -katted

markus.mand@teed.ee

Tel: +(372) 679 1303

Mob: +(372) 5307 7543

Andrus Märtmaa

Peaspetsialist

Asfaltsegud

andrus.martmaa@teed.ee

Tel: +(372) 679 1314

Laboratoorium - Viljandi osakond

Liia Lohk

Laborant

liia.lohk@teed.ee

Mob: +(372) 5197 5365

Arendus ja uuringud

Marek Truu

Osakonna juhataja

marek.truu@teed.ee

Mob: +(372) 506 8809

Romet Raun

Mõõtmiste projektijuht

romet.raun@teed.ee

Mob: +(372) 5335 8643

Egon Horg

Peaspetsialist

egon.horg@teed.ee

Mob: +(372) 501 4186

Veiko Tikas

Peaspetsialist

veiko.tikas@teed.ee

Tel: +(372) 679 1350

Mob: +(372) 5343 7325

Maret Jentson

Peaspetsialist

maret.jentson@teed.ee

Mob: +(372) 515 9593

ITS & teeinfosüsteemid

Stanislav Metlitski

Osakonna juhataja

stanislav.metlitski@teed.ee

Tel: +(372) 679 1318

Mob: +(372) 511 9193

Märt Puust

Projektijuht

mart.puust@teed.ee

Mob: +(372) 513 5336

Tanel Jairus

Liiklusspetsialist

tanel.jairus@teed.ee

Tel: + (372) 679 1351

Andres Teder

Spetsialist

andres.teder@teed.ee

Mob: +(372) 509 0250

Täiendõpe

Eva Äkke

Projektijuht

eva.akke@teed.ee

Tel: +(372) 677 1510

Mob: +(372) 505 4226

Faks: +(372) 677 1523

Järelevalve

Timo Tsefels

Osakonna juhataja

timo.tsefels@teed.ee

Tel: +(372) 679 1325

Mob: +(372) 513 2469

Veiko Kurg

Peaspetsialist

veiko.kurg@teed.ee

Mob: +(372) 5303 0727

Jüri Kivi

Peaspetsialist

juri.kivi@teed.ee

Mob: +(372) 5342 7091

Sertifitseerimine

Hannela Lokko

Projektijuht

hannela.lokko@teed.ee

Mob: +(372) 518 2891

Aleksander Altmäe

Peaspetsialist

aleksander.altmae@teed.ee

Mob: +(372) 5629 5715

Juhatus

Taivo Möll

Juhataja

taivo@teed.ee

Mob: +(372) 506 3834

Administratsioon

Valev Kuusemäe

Finantsjuht, juhataja asetäitja

valev.kuusemae@teed.ee

Tel: +(372) 677 1506

Mob: +(372) 502 5034

Ilona Heinpõld

Raamatupidaja

ilona.heinpold@teed.ee

Tel: +(372) 677 1529

Mob: +(372) 514 6543

Laila Kandi-Tammsalu

Pearaamatupidaja

laila.kandi-tammsalu@teed.ee

Tel: +(372) 677 1513

Marge Mälk

Personalispetsialist

marge.malk@teed.ee

Mob: +(372) 5551 9402

Kristiina Kuudisiim

Sekretär

kristiina.kuudisiim@teed.ee

Tel: +(372) 677 1500

Mob: +(372) 5887 1289